İHTİYAÇ DUYULAN AKTİVİTE İÇİN 7/24/365 HİZMET ANLAYIŞI İLE HARİCEN KENDİLERİNE ENTEGRE BİR DEPARTMAN GİBİ ÖZEL MÜŞTERİ HİZMETİ İSTEYENLERİN İRTİBAT NOKTASI

FİRMA HAKKINDA

MAJOR DENİZCİLİK VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, 2012 yılında küçük bir aile işletmesi olarak kurulmuştur.
Kurucuları, uluslararası ticarette tüm lojistik aktiviteleriyle 28 yılı aşkın deneyime sahiptir.
Firma, DIŞ TİCARET, ULAŞTIRMA LOJİSTİĞİ ve GEMİ KİRALAMA olmak üzere 3 fonksiyon ile işletilmektedir.

Dış Ticaret fonksiyonu, satınalma-tedarik ve satış olmak üzere hem arz hem de talep segmentinde gerçekleştirilen faaliyetlerle yürütülmektedir. Firma tarafından, halihazırda tedarik ve pazarlaması yapılan ana ürün grupları GIDA ve İNŞAAT-YAPI MALZEMELERİ olarak iki gruptan ibarettir.
Gıda grubunda, kuru kayısı, kuru üzüm, fındık, yer fıstığı, nohut, pirinç, kinoa-çia tohumları ve kuru fasulye gibi ürünler yer almaktadır.
İnşaat-Yapı Malzemeleri grubunda ise, çelik kapı, mermer-granit levhaları, alçı plakaları gibi ürünler sunulmaktadır
.

Ulaştırma Lojistiği fonksiyonu, tüm Türkiye limanları ile bağlantılı Denizyolu Konteyner Taşımacılık organizasyonları ve Avrupa, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkeleri üzerinden Uluslararası Karayolu Taşımacılık organizasyonlarını kapsamaktadır.

Gemi Kiralama fonksiyonu, küçük tonajdan büyük tonaja kadar olan Kuruyük, MPP veya RoRo tipi gemileri ile denizyolu taşıma organizasyonlarını kapsar. Esasında, Gemi Kiralama Operatörlüğü, bu fonksiyon bünyesinde şirketin üstlendiği temel rollerdendir.

Şirketin temel konsepti, seçili müşterilerine 7/24/365 kesintisiz hizmet ilkesiyle ve müşteri firmalarına dışarıdan entegre özel temsilcilik sıfatıyla NİŞ HİZMET sunmak üzerine kurgulanmıştır. Bu nedenle, şirket mevcut statüsünü "butik" temelinde korumaya özen göstermektedir.

Nakliye Nakliyat Nakliye Nakliyat